Top 5 ozdób dla każdego domu
Remont i wystrój wnętrz

Top 5 ozdób dla każdego domu

Dekoracje nadają wnętrzom określony styl oraz sprawiają, że stają się one bardziej przytulne i szykowne. To one ożywiają dom, dzięki nim ściany czy półki nie świecą już pustkami. Jeśli aranżacjom w Twoim domu brakuje charakteru i wyrazu można pokusić się o wybór ciekawych dodatków. Warto dowiedzieć się jakie dekoracje są najczęściej wybierane? Oto 5 topowych ozdób, królujących w polskich domach.

Number one – poduszki dekoracyjne

To najczęściej spotykany akcent dekoracyjny. Polacy są miłośnikami poduszek, zwłaszcza tych miękkich umieszczonych na kanapach, fotelach, narożnikach czy łóżkach. Zdarzają się również modele ozdobione grubym warkoczem, kolorowe futrzane poduchy czy te bardziej połyskujące z dodatkiem cekinów. Ich rodzaj jest uzależniony zazwyczaj od panującego stylu wnętrzarskiego i upodobań mieszkańców.

Koce i różnego rodzaju pledy

Poduszkom towarzyszą z reguły koce wełniane, plecione, futrzane czy z frędzlami. Chyba nikt nie pogardzi kocem w trakcie chłodnych i długich wieczorów jesiennych czy zimowych. Nic tak jak koc nie jest w stanie nadać wnętrzom przytulności. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów, więc każdy z pewnością dobierze ten idealny do swojego domu.

Ceramika

Bardzo trudno znaleźć w Polsce dom, w którym nie znajdowałby się choć jeden smukły wazon czy dekoracyjna filiżanka. Eksponowanie tego typu dodatków w gablotkach czy na półkach urozmaica aranżację i dodaje jej efektywnego kunsztu. Do jednego z najbardziej popularnych producentów ceramiki w Polsce należy Bolesławiec.

Top 5 ozdób dla każdego domu

Świeczniki, lampiony, latarenki itp.

Te akcesoria przechodzą odrodzenie w ostatnich latach. Bardzo często znajdują się w wyposażeniu polskich domów czy mieszkań. Nadają się idealnie do romantycznych kolacji z ukochanym, jak i do wieczornego relaksu z lampką wina i książką czy popularnego ostatnio Netflixem.

Cooton Balls

To numer jeden wśród ozdób świetlnych. Nadają niezwykle przytulną, intymną i przyjemną atmosferą. Najczęściej zawisają nad łóżkiem, w oknie czy na poręczy schodów.

Doskonałe ozdoby do domu znajdziemy pod adresem https://tanie-dekoracje.pl/.