Stylowe szafki na buty
Wskazówki

Stylowe szafki na buty

Stylowe szafki na buty dzięki różnorodności, jak i niebanalnemu designowi staną się funkcjonalnym elementem w Twoim domu lub mieszkaniu. Dlaczego warto mieć szafkę na buty nawet w małym przedpokoju? 

Stylowa szafka na buty - dlaczego jest tak ważna?

To kuchnia stanowi serce domu, ale przedpokój jest jego wizytówką. Jest to przecież pierwsze pomieszczenie które widzą goście gdy przychodzą z wizytą. Warto więc aby było ono przytulnie urządzone, jak również funkcjonalne. Najczęściej przedpokoje są stosunkowo niewielkie, dlatego też wiele osób zastanawia się jak je urządzić tak, aby nie zabrać i tak ograniczonej ilości miejsca. Niektórzy w takim wypadku rezygnują z szafek na buty, mając nadzieję na więcej przestrzeni. Najczęściej skutkuje to wieloma parami butów zalegającymi w przedpokoju, co nie tylko nie wygląda estetycznie, ale stanowi i pewne zagrożenie. Potwierdzi każdy, kto miał kiedyś okazję potknąć się o pozostawiony w przejściu but. 

Stylowe szafki na buty

Jak zapewniają specjaliści z LOCO meble, szafka na buty wcale nie musi być duża, żeby być super pojemna. Dzięki sprytnym rozwiązaniom, jak na przykład specjalne kosze zamontowane wewnątrz szafek, mebel ten może pomieścić w sobie więcej par butów niż na to wygląda. 

Co więcej szafki dostępne są w rozmaitych modelach jak i kolorach. Dzięki takiej różnorodności bez trudu można wybrać szafkę na buty, która nie tylko będzie czynić swoją powinność, ale i będzie się przy tym fantastycznie prezentować. 

Szafki na buty z koszami

Dzięki wspomnianym powyżej koszom zamontowanych wewnątrz szafek możliwe jest pomieszczenie dużej ilości par butów. Niektóre z szafek posiadają również praktyczne szuflady które są bardzo przydatne jeżeli chodzi o przechowywanie różnych przydatnych drobiazgów np. łyżki do butów czy innych gadżetów. W przedpokoju, takie rzeczy warto mieć zawsze pod ręką, ale niekoniecznie na widoku. Dzięki temu łatwiej będzie zachować wizualny ład, a i zawsze będzie wiadomo gdzie danego przedmiotu szukać - pod warunkiem, że domownicy odłożą go na swoje miejsce. 

Zależy Ci aby zachować spójność w dobieraniu wyposażenia? Z myślą o takich potrzebach w LOCO meble opracowywane są zestawy meblowe, na które składa się szafka na buty, jak również dopasowany do niej stylistycznie i kolorystycznie wieszak. Dzięki temu klienci zyskają eleganckie wyposażenie wykonane w jednym stylu. 

Praktyczna szafka na buty i okrycia wierzchnie

Nie wyobrażasz sobie przedpokoju bez szafy na okrycia wierzchnie, ale obawiasz się, że przez metraż przedpokoju musisz zdecydować się albo na szafkę na buty, albo na szafę bo nie wystarczy miejsca na 2 meble? Nie musisz z niczego rezygnować, po prostu zdecyduj się na model typu 2 w 1 - szafę w której powiesisz kurtki i płaszcze, a na dole której znajdziesz sporo miejsca na schowanie butów. 

Odpowiednia szafka na buty to mebel który pozwoli Ci efektywnie zagospodarować przestrzeń i pomoże utrzymać porządek w przedpokoju. Do tego będzie stylowym elementem wyposażenia. 

Artykuł powstał we współpracy z LOCO meble - producentem mebli.