Fototapety z dziką naturą
Projektant wnętrz vs Architekt

Fototapety z dziką naturą

Indywidualny charakter wnętrza domu czy apartamentu to cel wielu projektantów, którzy aranżują przestrzeń mieszkalną. Istnieje wiele sposobów na oryginalne dekoracje w pomieszczeniach. Wzory, które mają swoje korzenie w naturalnym środowisku, są teraz na czasie. Inspirowanie się przyrodą to modny trend, który obserwujemy w katalogach wnętrzarskich. Zaproszenie do salonu stada żurawi, tygrysa, czy słonia, wraz z naturalnym otoczeniem, robi wrażenie i jest możliwe dzięki pięknej i stylowej kolekcji fototapet z serii Dzikie zwierzęta.

 

Elegancka fototapeta z egzotycznymi ptakami

Fototapety Dzikie zwierzęta powstały na zamówienie sklepu internetowego ObrazyFoto.eu. Kolekcja liczy kilkadziesiąt wzorów i dzieli się na kilka działów tematycznych. Pomaga to projektantom szybko przejrzeć całą kategorię i wybrać motywy, które spełnią oczekiwania klientów.

Uwagę przykuwają egzotyczne ptaki, których w serii nie brakuje. Np. białe łabędzie, skadrowane w dużym powiększeniu, znakomicie pasują do eleganckiej, reprezentacyjnej przestrzeni, urządzonej z rozmachem. Styl art. deco reprezentują eleganckie fototapety dzikie zwierzęta przedstawiające żurawie. Miedziano-czarna kolorystyka i harmonijne, powtarzające się ornamentowe wzory, urzekają elegancją, a także świetnym wyczuciem proporcji oraz światłocieni.

Żurawie w zwierzęcej kolekcji klienci znajdą w kilku odsłonach np. ptaki podrywające się do lotu, żurawie w tańcu godowym lub sfotografowane na tle zamglonego krajobrazu. Jest też fototapeta, nawiązująca do stylu pop art., na której ptaki są delikatnie podkolorowane. Oprócz żurawi mamy egzotyczne tukany i papugi oraz wiele rodzimych gatunków w doskonałej oprawie graficznej.

Fototapety z dziką naturą

Koty, lwy, tygrysy

Koty domowe i dzikie tygrysy oraz lwy – w tej kategorii znajdują się wizerunki zwierząt upolowane obiektywem fotografa w ciekawych ujęciach. Niekiedy artyści całkowicie zmieniają wygląd kota, modyfikując barwy i stosując różne zabiegi wizualne w programach graficznych. Fototapety Dzikie zwierzęta zdobią pomieszczenia, nadając im nietuzinkowego charakteru.

Niewątpliwą zaletą obrazów jest trójwymiarowość. Obrazy i fotografie 3D nie tylko przyciągają uwagę, ale również mają szczególną umiejętność nadawania głębi w pokoju, który automatycznie powiększają. Przedstawione tutaj gatunki zwierząt są prezentowane w różnej kolorystyce i pozach. Dzięki temu łatwo dopasować obraz do aranżacji wnętrza, aby nie wyglądały jak wyrwane z kontekstu, a wręcz przeciwnie – pięknie scalały pomieszczenie.

Dzika natura zwierząt

Szary wilk z serii Dzikie zwierzęta znakomicie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Naturą wilka jest wolność i postępowanie w zgodzie z własnym instynktem. Wilk złapany w sidła odgryzie sobie łapę i uwolni się ze śmiertelnej pułapki. Fototapeta z wilkiem to jedyny sposób, aby udomowić to zwierzę i podkreślić swoją indywidualną naturę. Wizerunkom zwierząt towarzyszą motywy ze świata roślin, duże liście monstery, widok na las i piękne, naturalne krajobrazy w wyjątkowych odsłonach.