Nowoczesne miski WC z innowacyjną powłoką Superglaze®
Remont i wystrój wnętrz

Nowoczesne miski WC z innowacyjną powłoką Superglaze®

Najnowocześniejsze powłoki Superglaze® gwarantują absolutnie najwyższą higienę toalety, będąc idealnie gładkimi. W związku z tym środki dezynfekujące oraz preparaty czyszczące dużo łatwiej rozprowadzają się po powierzchni ceramiki i działają efektywniej, dzięki czemu można ograniczyć ich zużycie.

Od producenta Roca dla najbardziej wymagających klientów – lśniące i łatwe w utrzymaniu czystości miski WC

Powłoka Superglaze® jest wodoodporna, ekologiczna oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Stosuje się ją nie tylko w przypadku WC, ale także do umywalek i bidetów. Jeśli chcesz wprowadzić estetyczne rozwiązania i niezwykle funkcjonalny styl życia do swojej łazienki – zdecyduj się na ofertę misek WC z powłoką Superglaze®. Zrób krok w kierunku aranżacji swojej łazienki według najnowocześniejszych i najwyższych standardów jakościowych.

Nowoczesne miski WC z innowacyjną powłoką Superglaze®

Wyjątkowe miski WC z powłoką Superglaze® – różne kolekcje, wysoka jakość wykonania i praktyczne zastosowanie

Wyjątkowe miski WC z powłoką Superglaze® występują w różnych kolekcjach, m.in.:

  • GAP: round lub square – miska podwieszana (standardowa i krótka) oraz do kompaktu,
  • Meridian: podwieszana (standardowa i krótka), stojąca oraz do kompaktu,
  • Ona: miska podwieszana (standardowa i krótka), stojąca oraz do kompaktu,
  • Inspira: round lub square – miska podwieszana oraz toaleta myjąca Inspira In-Wash In-Tank,
  • Carmen: stojąca oraz do kompaktu.

Jeśli chcesz perfekcyjnie skomponować swoją łazienkę – nie może w niej zabraknąć nowoczesnych misek WC z powłoką Superglaze® będącą jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań XXI wieku.

W ofercie producenta dostępna jest  także toaleta myjąca podwieszana In-Wash® In-Tank® z deską myjącą oraz zintegrowanym zbiornikiem na wodę. W wersji standardowej jest już zawarta powłoka Superglaze®. Dzięki zastosowaniu technologii Soft Air możesz optymalnie spłukiwać (w zakresie 4,5 / 3 l.), a dodatkowo regulować temperaturę wody i powietrza (w 3 poziomach).

Dostępne jest również programowalne oświetlenie LED. Całość tego zestawu podkreśla wyjątkowo dobrze opracowana miska z ukrytymi mocowaniami zapewniająca ponadprzeciętny komfort użytkowania.