Dlaczego warto kupić dom prosto od dewelopera?
Projektant wnętrz vs Architekt

Dlaczego warto kupić dom prosto od dewelopera?

Wiele osób zastanawia się, czy wybrać dom na rynku pierwotnym, czy wtórnym. Kupno wymarzonego gniazdka jest poważną i kosztowną inwestycją. Dlatego trzeba ją starannie przemyśleć. Zwróćmy uwagę na to, aby dom był funkcjonalny, w dobrej lokalizacji i w wysokim standardzie. Oczywiście, musimy się też zastanowić, jakim dokładnie budżetem dysponujemy.

 Dlaczego warto kupić dom prosto od dewelopera?

Dom dopasowany do naszych potrzeb

Oferta domów od dewelopera jest naprawdę zróżnicowana. Możemy kupić malutki  dom parterowy, dom parterowy z poddaszem lub piętrowy. Zwróćmy uwagę na to, jak rozmieszczone są poszczególne pomieszczenia. Odpowiedni układ pomieszczeń pozwoli nam czuć się komfortowo.

Coraz więcej prestiżowych firm deweloperskich oferuje klientom możliwość kompleksowego wykończenia wnętrz. Do gotowego lokalu możemy się przeprowadzić prawie natychmiast. Nie musimy tracić czasu na szukanie profesjonalnej ekipy remontowej i kupować materiałów. Przedstawiciel dewelopera na bieżąco pilnuje wszystkich prac.

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, pamiętajmy, aby zadać deweloperowi kilka podstawowych pytań. Przede wszystkim zapytajmy, co jest dokładnie wliczone w cenę domu.

Sprawdźmy też, w jakim standardzie mają być domy. Zapytajmy również o:

  • plan mieszkania,
  • możliwość zmian  i ich koszt,
  • sposób zagospodarowania terenów zielonych,
  • czy osiedle będzie strzeżone i monitorowane,
  • sposób zarządzanie osiedlem,
  • najbliższą okolicę.

Nowa inwestycja w Gliwicach

Jeśli szukamy domu prosto od dewelopera, zwróćmy uwagę na inwestycję nowe domy w Gliwicach. Kompleks składa się z nowoczesnych i oryginalnych domków jednorodzinnych. Osiedle zlokalizowane jest w zacisznym miejscu, z dala od hałaśliwych ulic. Dzięki temu w swoim wymarzonym domku będziemy mogli wspaniale odpocząć. Z drugiej strony, kompleks znajduje się blisko głównych węzłów komunikacyjnych. Dlatego nie będziemy musieli długo jechać do pracy, szkoły, czy na uczelnię.

Oferta jest naprawdę warta uwagi. Domy są ergonomiczne i przestronne. Do ich budowy wykorzystano tylko materiały najwyższej jakości. Doskonale komponują się z otoczeniem. Nowoczesne domy są funkcjonalne i energooszczędne. Dzięki temu rachunki za prąd i ogrzewanie będą niższe. Do strefy dziennej prowadzi zamykany korytarz. Takie rozwiązanie zapobiega dużej utracie ciepła.

Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka i duży, przytulny pokój z kominkiem. Z kolei na pierwszym piętrze zlokalizowane są cztery pokoje i druga łazienka. Taki praktyczny plan pomieszczeń gwarantuje komfort.

 Dlaczego warto kupić dom prosto od dewelopera?

Co dokładnie obejmuje oferta?

Powierzchnia użytkowa domu liczy 170 m2. Deweloper zapewnia garaż na dwa auta, trzyszybowe okna. Dom jest ogrzewany na dwa sposoby: podłogowo na parterze i drugiej łazience na piętrze oraz tradycyjnie (kaloryfery) w pozostałych wnętrzach. W domu zamontowany jest piec na gaz ziemny. Przed domem ułożony jest chodnik z kostki brukowej. Do domu można dojechać nową drogą z kostki brukowej. Deweloper gwarantuje również instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, wentylację, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, wylewki, tynki wewnętrzne, docieploną elewację razem z tynkami zewnętrznymi i tarasy z betonowych płytek. Dom ogrodzony jest solidnymi panelami.