Inoxa – niezawodność i profesjonalizm
Wskazówki

Inoxa – niezawodność i profesjonalizm

Inoxa to polska firma działająca na rynku od 2000 roku. Przedsiębiorstwo od lat utrzymuje wysoką pozycję w branży handlowej jako wiodący dostawca elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych. Na przestrzeni lat firmie Inoxa udało się wykształcić niezawodne procesy wewnętrzne, dzięki którym obsługa klienta, jak i sam asortyment, są najwyższej jakości. Wartość produktu to tylko jedna z wielu cech, które składają się na powodzenie firmy. Firmę Inoxa tworzy zgrany zespół fachowców, którzy traktują każdego Klienta indywidualnie.

Oferta

Firma Inoxa celuje w Klienta Biznesowego, oferując wysokiej jakości asortyment. Przedsiębiorstwo nieprzerwanie od kilkunastu lat działa jako dostawca elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych. Asortyment zasilają wszelkiego rodzaju śruby, nakrętki podkładki, wkręty do drewna i blachowkręty, jak również osprzęt żeglarski, taki jak liny, łańcuchy, zawiasy, karabińczyki czy szekle. Inoxa w swojej ofercie posiada również elementy złączne do systemów solarnych, w tym śruby młoteczkowe, dwugwinty czy nakrętki kołnierzowe; nie brakuje też elementów techniki zamocowań, takich jak żywice, kotwy chemiczne czy segmentowe.

Dzięki zaangażowaniu pracowników firma sukcesywnie rozszerza swoją ofertę, współpracując z renomowanymi dostawcami oferowanego asortymentu. Wynikiem zgranej współpracy firmowej załogi są solidnie wypracowane wewnętrzne procedury kontroli jakości. Laboratorium firmy Inoxa dysponuje spektrometrem rentgenowskim, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne określenie składu chemicznego swoich produktów bez utraty na ich jakości.

Inoxa – niezawodność i profesjonalizm

Zespół

Inoxa od lat zatrudnia wykwalifikowany zespół profesjonalistów, których wspólnym celem jest zadowolenie każdego klienta. Pracownicy firmy podkreślają, że kluczowe jest indywidualne podejście do klienta, pozwalające jak najlepiej zrozumieć jego oczekiwania. Wartości wyznawane przez zespół to między innymi uczciwość, komunikacja i partnerstwo.

Tytuły i wyróżnienia

Zadowolenie klienta to motywacja firmy do stałego ulepszania swoich usług. Inoxa szczyci się ośmiokrotnym tytułem Gazeli Biznesu. Wyróżnienie rokrocznie przyznawane jest przez Puls Biznesu firmom, które szczycą się dobrym wynikiem finansowym, uczciwością i jasnymi zasadami działania. Innym zaszczytnym tytułem zdobytym przez firmę jest „Diament Forbes’a”, przyznawany przez prestiżowy miesięcznik dla przedsiębiorców Forbes. Firma trafiła na diamentową listę głównie dzięki swojej rentowności i wysokiej wartości kapitałów własnych.

Inoxa.pl

Pragnąc dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów, firma utworzyła stronę internetową pod adresem inoxa.pl. Strona jest przyjazna użytkownikom, ma prosty i przejrzysty układ graficzny pozwalający na intuicyjne przeglądanie całej witryny. Serwis udostępnia sporą część swojej oferty, zachęcając zainteresowanych do dalszej współpracy. Firma, dzięki skrupulatnie zaplanowanej strategii rozwoju, ma aspiracje do zdobycia tytułu lidera elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych na terenie całej Europy.