Drugie życie kontenera
Wskazówki

Drugie życie kontenera

Kontenery morskie zrewolucjonizowały nie tylko transport wodny, ale dzięki temu, że nadaje się im tak zwane drugie życie stały się one nieocenionym elementem rozwoju wielu biznesów. Wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie prowadzenia swojej firmy bez możliwości skorzystania z kontenera morskiego, który został dopasowany do potrzeb prowadzonej przez niego działalności gospodarczej. Warto zaznaczyć, ze w sprzedaży kontenerów morskich dostępne są nie tylko kontenery nowe, ale także kontenery używane .

Dlaczego warto zdecydować się na zakup używanych kontenerów morskich?

Kontenery używane zostają w odpowiedni sposób odnowione tak, aby jak najlepiej mogły spełniać swoje przyszłe funkcje. Mimo tego ze są to produkty, które przez jakiś czas były wykorzystywane do transportu morskiego ich, jakość jest nadal wysoka. Są w pełni sprawne technicznie, każdy taki kontener morski musi być całkowicie szczelny oraz posiadać sprawnie działający mechanizm drzwi. Kontenery używane to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą zakupić kontener morski w korzystnej dla siebie cenie. Dla wielu przedsiębiorców to idealny sposób na rozkręcenie biznesu, ponieważ nie generuje wysokich kosztów.  Kontenery używane to, więc doskonała inwestycja. Nowemu nabywcy posłużą jeszcze przez wiele lat. Kontenery używane mogą być wykorzystywane w naprawdę wielu branżach, np., jako kontenery: chłodnicze, magazynowe, socjalne, mieszkalne czy też transportowe.

Gdzie można nabyć używane kontenery morskie?

Jeżeli zdecydujemy się na zakup używanego kontenera morskiego warto wybrać solidna i doświadczona firmę, która już od dłuższego czasu działa na rynku kontenerów morskich.  Sprawdzoną i polecaną przez klientów firmą jest spółka Balticon. Posiada ona w swojej ofercie miedzy innymi bardzo dobrej jakości używane kontenery morskie. Przed wprowadzeniem kontenera do oferty sprzedażowej najpierw wykonywane są w nim wszelkie niezbędne naprawy i ulepszenia. Kontenery używane sprawdzane są również pod względem bezpieczeństwa użytkowania. Tego typu produkty są pełnowartościowe i spełniają wszystkie stawiane im wymogi jakościowe. Czasami może zdarzyć się, że w używanych kontenerach morskich np. tych przeznaczone do transportu towarów, powłoki zewnętrzne mogą nosić niewielkie ślady użytkowania, które w żaden sposób nie wpływają na jego stan techniczny. Kontenery używane można także poddać procesowi odnowienia. W celu kontenery poddawane są piaskowaniu oraz lakierowaniu. Ponadto kontenery używane mogą zostać pomalowane na dowolnie wybrany przez klienta kolor z palet RAL. Wszystko to przyczynia się do tego, że kontenery te odzyskują swoja dawna prezencje.

Drugie życie kontenera

Warto zdecydować się na zakup kontenerów morskich w firmie Balticon, ponieważ pracownicy tej firmy są w stanie profesjonalnie doradzić wybór odpowiedniego kontenera używanego, tak, aby jak najlepiej dostosować go do naszych potrzeb. W kontenerach dokonywane są także wszelkie niezbędne modyfikacje. Firma ta gwarantuje również fachowa obsługę posprzedażna.